Koszulki MPR - Męskie Plutony Różańca we Wrocławiu

Przejdź do treści

Menu główne:

Koszulki MPR

Z Bogiem po męsku

Nadruk na koszulkach robiony jest w Wołowie - dla ułatwienia firma ma już projekty, można samemu zamówić na w/w stronie jest kontakt, można zgłosić to także przeze mnie (kontakt na dole) - po uzbieraniu kilku szt. wysyłam zamówienie do realizacji. Właściciel firmy jest ugodowy i można się znim umówić na odbiór osobisty we Wrocławiu (brak kosztów przesyłki). Jeśli komus zależy na czasie i na szybkości, proszony jest o załatwienie we własnym zakresie. Wystarczy telefonicznie powiedzieć że chodzi o Lwa Judy i 12 Męski Pluton Różańca z Wrocławia podać kolor, rozmiar i dogadać się na kiedy będzie.

Na koszulkach nic nie zarabiamy, koszt koszulek jest następujący:
- Koszulka z krótkim rękawem - ciemna (czarna, granatowa) - 49 zł szt., ze wzgledu na dodatkowy biały kolor stosowany jako podkład
- Koszulka z krótkim rękawem - jasna (biała, szara, niebieska, zielona) - 28 zł szt.

Koszulki są producenta: Fruit Of The Loom i w "fasonie - modelu" SOFSPUN® <--- więcej iformacji - kliknij w nazwę producenta.

Koszulki są w rozmiarach:

Szerokość* x Długość**
S - 46 x 68.5
M - 48.5 x 71
L - 53.5 x 73.5
XL - 59 x 76
2XL - 64 x 78.5
3XL - 68.5 x 81

Szczegóły na w/w stronie producenta

Obecnie są zamówione 2 koszulki szare XL - czekamy na wykonanie usługi (drukarnia nie miała koszulek na stanie - czekamy na dostawę). Także jest okazja złożyć zamówienie i można będzie odebrać je za jednym zamachem we Wrocławiu.

Myślę, że zainteresowani wiedzą jak wyglada koszulka - zapewne widzieli już na spotkaniu, ale poniżej przedstawiam wizualizację.

Kontakt ogólny dla 12 i 16 MPR

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego