Męskie Plutony Różańca we Wrocławiu

12 i 16 Męski Pluton Różańca Świętego we Wrocławiu
Przejdź do treści
Intencje
INTENCJE
______________________________

"Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele  dusz idzie na wieczne potępienie,
bo nie mają nikogo, kto by się za nie  ofiarował i modlił"  -  Matka Boża do Hiacynty
INTENCJE ARCHIWALNE 2020

26.05.2020

 • Bardzo proszę o szturm modlitewny w intencji i Piotrka i jego rodziny o uwolnienie od nękania złego ducha. Rozmawiałem z nim i sprawa jest poważna. Bardzo prosi o męski szturm modlitewny. 🙏🙏🙏🙏. Jacek P.


 • Z okazji Dnia Matki módlmy się o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla wszystkich Mam, a dla zmarłych o łaskę Nieba. 12 i 16 MPR.


 • Bracia, Proszę o modlitwę za Leo, to niezwykle utalentowany artysta, ale duchowo zagubiony. Właśnie rozpadła się jego rodzina, rozwiedli się, ma małą córkę. Jest w depresji. Prośmy przez wstawiennictwo Matki Bożej, by odnalazł swą właściwą drogę życiową i wiarę. Z Panem Bogiem, Leszek Latacz RN 12MPR


05.05.2020 - 10.05.2020


       10.05.2020


 • Proszę o modlitwę za duszę Anety - koleżanki z pracy, która kilka dni temu odebrała sobie życie. Grzegorz 16MPR

 • Witajcie, Bracia w Chrystusie! Proszę Was o modlitwę za księdza Mariusza P,  salezjanina z Wrocławia, który jakieś dwa tygodnie temu opuścił swoje zgromadzenie i przestał pełnić posługę kapłańską. Miał pod opieką Oratorium młodzieżowe, bierzmowanych i kilka osób prowadził jako stały spowiednik/kierownik duchowy. Nie wiadomo, jaki będzie miało skutek na tych ludzi jego odejście.
  Jest przekonany do swojej decyzji rezygnacji z kapłaństwa. Ale dopóki nie otrzyma dyspensy od Stolicy Apostolskiej, możemy walczyć o Jego powrót do posługi. I proszę o włączenie tej intencji do codziennych modlitw oraz przekazanie jej innych plutonom. z Panem Bogiem Tomek


07.05.2020


 • Bracia Proszę o modlitwę w intencji szwagierki która jest w 20 tygodniu ciąży, dziś pojawiły się problemy, prośmy o zdrowie dla mamy i dzieciaczka. Z Panem Bogiem , Łukasz.

 • Przekazuję prośbę o modlitwę, którą dostałem właśnie od Grażyny: "Proszę o modlitwę do Pana Jezusa za wstawiennictwem Maryi Królowej Aniołów za Irka, 52 letniego lekarza z Zawiercia, który w stanie krytycznym leży w Krakowie. Zaraził się koronawirusem od pacjentów. Chorują też żona i dzieci." Irek.


06.05.2020


 • Szczęść Boże Bracia, Proszę o Modlitwę za moja siostrę Marzenę za zgodny z wolą Bożą proces diagnostyki i leczenia. Bóg Zapłać.


05.05.2020


 • Proszę o modlitwę za Rafała i jego rodzinę o łaskę nawrócenia i opiekę Najświętszej Marii Panny, która niezawodnie prowadzi do Pana Jezusa, Bóg zapłać, Daniel 12 mpr


21.04.2020 - 30.04.2020


        30.04.2020
 • Bardzo proszę o Modlitewne wsparcie w Intencji Siostry Weroniki jej
  Rodziny i Brata Pawła z Rodziną. Bóg Zapłać Wszystkim.

 • Proszę o modlitwę w intencji dobrych wyników badań oraz powrotu do zdrowia mojej mamy Barbary, która przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Bóg zapłać za modlitwę!

  29.04.2020

 • Proszę o modlitwę za moją babcię która dziś odeszła do Pana. Krystian 12MPR

 • Proszę o modlitwę za tatę Justyny, przewrócił się kilka dni temu. Potłukł się mocno. Mariusz 12MPR

  27.04.2020


 • Proszę o modlitwę w intencji życia wiecznego dla naszej zmarłej przyjaciółki Janki. Oby dobry Bóg przyjął Ją do Swego Królestwa Renata i Marek

 • Proszę o modlitwę w intencji Ś.P. Mirosławy mojej teściowej w 3 rocznicę śmierci. Mariusz 16MPR

  22.04.2020


 • Zanieśmy modlitwę za naszego współbrata z 12MPR Marka Zająca: Który to obchodzi swoje urodziny a za kilka dni imieniny.  Niech dobry Bóg błogosławi Ci każdego dnia i niechaj w tym trudnym czasie zdrowie dopisuje i nie ustępuje. 12 i 16 MPR

  21.04.2020


 • Intencja ze strony LwaJudy: Proszę Was o wsparcie modlitewne dla mojej rodziny, szczególnie dla mojego syna Mateusza o zdrowie dla niego. Daniel


03.03.2020 - 06.04.2020        06.04.2020

 • Prośmy Pana o błogosławieństwo, łaskę i miłosierdzie dla Jasia i jego rodziców. Prosimy cię Panie, zmiłuj się. Niech się objawi Twoja chwała!

  03.04.2020

 • Szczęść Boże Bracia. Bardzo proszę w imieniu  Anny o Modlitwę za jej chrześnicę Joannę o zgodny z Wolą Bożą przebieg dalszego leczenia w chorobie nowotworowej.
  Wystąpiły przerzuty na mózg. Bóg zapłać za Modlitewne wsparcie. Proszę o przesłanie intencji dalej.
  Jacek

 • Bracia, proszę o przekazanie Plutonom intencji modlitwy za Angelikę, moją dobrą koleżankę.
  Angelika miała robiony rezonans, który wykazał nowotwór (na razie nie
  wiadomo, czy złośliwy). Okaże się to po konsultacji z neurochirurgiem, a
  o to w czasie epidemii wcale łatwo nie będzie.
  Z Panem Bogiem, Mateusz 04MPR Warszaw

  02.04.2020

 • Bracia! Módlmy się za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia: o ustanie epidemii korona-wirusa;
  - za wszystkich chorych o ulgę w cierpieniu ;
  - za śpieszących z pomocą potrzebującym, a szczególnie za personel medyczny o wytrwałość.
  A także o życie wieczne dla zmarłych, a dla ich rodzin o łaskę pocieszenia. 16MPR Julek

  30.03.2020

 • Czołem Bracia,
  brat z mojego plutonu przesyła intencję, już teraz dziękuję za Wasza modlitwę.
  Szczęść Boże! W pokorze nie możemy być sędziami rozstrzygającymi o ważności intencji. W naszym przekonaniu o fundamentalnej ważności intencji o przetrzymanie w zdrowiu czasu epidemii, pozwalam sobie uważać za bardzo ważne WYPEŁNIENIE WOLI BOŻEJ W SYTUACJI ZDROWOTNEJ I RODZINNEJ MOJEJ SIOSTRY ALICJI. Bóg zapłać! Z Bogiem!   
  z Panem Bogiem, Łukasz 22MPR

 • Kochani dostalam przed chwila od kolegi ze studiow:
  Prosze o modlitwe za Mateuszka 4latka jest zarazony, a ma astme. Rozeslij gdzie mozesz... Kochani- Obejmijmy go modlitwa. Bog zaplac
  Asia

  18.03.2020

 • Bracia ! Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby mojej cioci Lodzi (złamany staw biodrowy). Julek 16MPR.

 • Bracia ! Prośba o modlitwę w intencji Marioli o uzdrowienia z tarczycy .Julek 16MPR.

  14.03.2020

 • Proszę o modlitwę za małżeństwo Anny i Jacka. O odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą.

  10.03.2020

 • *Nie zwleka Pan z wypełnieniem obietnicy - bo niektórzy są przekonani, że Pan zwleka - ale On jest cierpliwy w stosunku do was. Nie chce bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia.*
  ✝️  2P 3, 9
  O łaskę zdrowia dla Mirka, Wioletty
  Jezu ufam Tobie  Adam 16MPR.

  09.03.2020

 • Bardzo prosimy wszystkich o modlitwę w intencji dziecka, które ma urodzić się chore. Rodzice podjęli decyzję o, jak to się fachowo mówi, terminowaniu ciąży. Termin jest w najbliższą środę.
  Dziękujemy wszystkim za modlitewne wsparcie.
  Z Panem Bogiem Kozakowie

  08.03.2020

 • Zgromadzenie Sióstr w Glogowie prosi w modlitwie O fundusze na remont osrodka dla utrudzknych dzieci. Sylwia

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Franciszka (3,5 roku) o szybki
  powrót do zdrowia oraz cofnięcie się choroby. A dla mnie i dla rodziny o
  przyjęcie woli jaką przewidział Pan.

 • Syn jest obecnie w szpitalu ponieważ ma powikłania po infekcji - rzadka choroba autoimmunologiczna.
  Dziękuję za wsparcie Zbigniew 1MPR Toruń

  03.03.2020

 • Bracia,
  Proszę Was o modlitwę za moją ciocię Marylę, która jest umierająca. Leży w szpitalu, ponieważ doznała nawrotu choroby nowotworowej tkanek miękkich. Jej stan jest agonalny.
  Proszę również o modlitwę za jej syna Tomka, który żyje w grzesznym, homoseksualnym związku od lat. O nawrócenie dla niego i jego „partnera”...
  Z Bogiem, Ignacy

 • Intencja szczególna w naszych plutonach - synek naszego Brata Marcina z 12MPR - Jerzyk (noworodek) - potrzebuje wsparcia, trafił do szpitala ma trudności z oddychaniem, jest pod respiratorem.
  Rodzice zachęcają do włączenia się do odmawiania nowenny do patrona Jerzyka - św. Jerzego Popiełuszki. Z racji że jest miesiąc marzec - miesiąc ku czci św. Józefa, jeśli ktoś odmawia nowennę / miesięczne nabożeństwo do św. Józefa, proszony jest o włączenie Jerzyka do swojej modlitwy.
  W imieniu rodziców Bóg zapłać za każdą modlitwę


01.03.2019 - Intencja ze strony LawJudy


Drodzy Bracia i Siostry!
Chciałbym najserdeczniej Was ponownie prosić o podjęcie modlitwy i postu. Tym razem ZA GOSIĘ: aby Pan udzielił jej pełni swoich łask, szczególnie, aby uzdrowił ją z choroby Jemu wiadomej.
W tym kontekście, najpokorniej proszę, abyście ogarnęli Gosię także modlitwą uniżenia - leżenia krzyżem, którą podejmował między innymi prorok Daniel. Poniżej przesyłam dwa linki z wypowiedziami Ks. Dominika Chmielewskiego na ten temat, jak również jeden o najskuteczniejszej sztuce walki duchowej, jaką jest ukrycie się w Niepokalanym Sercu Maryi - wtedy demon nie jest w stanie nic nam zrobić:


https://www.youtube.com/watch?v=xdlsICenxwM - Modlitwa Daniela
https://www.youtube.com/watch?v=DbluN1MYR24 - Nieprawdopodobnie skuteczna modlitwa
https://www.youtube.com/watch?v=vYCgAbsyJ8I - Najskuteczniejsza sztuka walki duchowej

Na koniec chciałbym Wam życzyć błogosławionego czasu Wielkiego Postu, abyście nie tyle bardziej się nawrócili, ile jeszcze bardziej pozwolili Panu, aby to On Was nawracał i uświęcał. Niech Matka Boża i Święty Józef prowadzą Was i strzegą! Z Panem Bogiem.
Bartek
Ps. Serdecznie proszę o jak najszersze przekazanie prośby dalej.30.01.2019 - 28.02.2020


          28.02.2020
 • Intencja szczególna w naszych plutonach - synek naszego Brata Marcina z 12MPR - Jerzyk (noworodek) - potrzebuje wsparcia, trafił do szpitala ma trudności z oddychaniem, jest pod respiratorem.
  Rodzice zachęcają do włączenia się do odmawiania nowenny do patrona Jerzyka - św. Jerzego Popiełuszki. Z racji że jest miesiąc marzec - miesiąc ku czci św. Józefa, jeśli ktoś odmawia nowennę / miesięczne nabożeństwo do św. Józefa, proszony jest o włączenie Jerzyka do swojej modlitwy.
  W imieniu rodziców Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 • Proszę o modlitwę z Arletę i jej Rodzinę oraz Jadwigę w Bogu Wiadomej intencji,  Andrzej 16MPR
 • Proszę o modlitwę za mnie Andrzej 16MPR
 • Proszę o modlitwę za Karola Andrzej 16MPR

  24.02.2020
 • Jako że epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się po Europie może wszystkie męskie plutony różańca włączyły by jako intencję szczególną prośbę o zachowanie naszej Ojczyzny od epidemii? Poddaję pod rozwagę jako członek jednego z plutonów. Z Bogiem!

  21.02.2020
  Najświętsza Matko Boża, Św Józefie i ks. Aleksandrze Zienkiewiczu, proszę o Wasze wstawiennictwo u Pana Jezusa w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej Damiana, jeśli jest to zgodne z Twoją wolą. Proszę Cię Jezu o siłę fizyczną i psychiczną oraz wytrwałość w tym trudnym czasie dla niego i jego najbliższych. Panie Jezu Ty się tym zajmij.

  20.02.2020
 • Bracia, Proszę o modlitwę za Miłosza, który zdaje sobie sprawę, że jego problemy mają źródło duchowe, począwszy od dotknięcia w dzieciństwie przez uzdrawiacza Harrisa, aby nie szukał pomocy u bioenergoterapeutów i innych szamanów, ale aby skontaktował się z księdzem egzorcystą.
  Znalazłem dla niego kontakt: https://egzorcyzmy.katolik.pl/archidiecezja-wroclawska/
  Może macie też inne namiary na katolickie rozeznanie i pomoc duchową?
  Mnie też Harris dotknął gdy byłem dzieckiem, zaproszony do jednego z wrocławskich kościołów, potem przeżyłem wieloletni kryzys wiary i inne problemy. Dzięki Bogu, to już tylko złe wspomnienie.
  Z Panem Bogiem, Leszek RN 12MPR

  19.02.2020
 • Bracia, proszę o modlitwę:
  - za Adama i jego żonę o dar potomstwa oraz o uwolnienie z nałogu grzechów nieczystych dla Adama.
  - za Kasię K. z Lublińca na Śląsku która przewodzi Wspólnocie Młodych Małżeństw. Jutro będzie operowana.
  - za dziecko mojego brata który jest z żoną w niesakramentalnym związku i jest uwikłany w różne nałogi.
  Łukasz 16MPR

  18.02.2020
 • Szczęść Boże Bracia, Proszę o Modlitwę za syna naszego Brata Pawła, która ma jutro zabieg operacyjny.
  Proszę także o Modlitwę za teścia naszego Brata Pawła , który będzie operowany w  piątek. Módlmy się także za lekarzy i cały zespół.
  Bóg Zapłać za Modlitwę, Jacek

 • Basia Malczyńska została powołana do Pana. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Maryjo utul zbolałe serca bliskich. Adam 16MPR

  17.02.2020
 • Bracia, Przekazuję intencję do naszej modlitwy od Marioli, w dniu jej urodzin:
  Bardzo proszę dobrego Boga, przez wstawiennictwo Matki Bożej o łaskę nawrócenia, uzdrowienia duszy i ciała, napełnienia bożą miłością, mądrością, nadzieją, radością, mocą i Duchem Świętym oraz skierowanie na drogę bożej woli i błogosławieństwa Sławka, Mariolę, Szymona, Miłosza, Maksymiliana, Darię, Szymona, Mariolę oraz Rodziców.
  Z Panem Bogiem, Leszek RN 12MPR

  16.02.2020
 • Bracia, Proszę o modlitwę za Martynę, która musi dokonać trudnego wyboru dalszej drogi zawodowej, aby podjęła dobrą decyzję z pomocą Ducha Świętego. Dziękuję i z Panem Bogiem, Leszek RN 12MPR

  15.02.2020
 • Bracia, przekazuję prośbę od Loli o modlitwę w intencji, która jest teraz najbardziej potrzebna, a jest wiadoma Najświętszej Maryi Pannie.
  Z Panem Bogiem Leszek RN 12MPR
 • Proszę o modlitwę za mojego chrzestnego który zmarł tej nocy. Bóg zapłać Andrzej 16MPR

  13.02.2020