Męskie Plutony Różańca we Wrocławiu

12 i 16 Męski Pluton Różańca Świętego we Wrocławiu
Przejdź do treści
Intencje
INTENCJE
______________________________

"Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele  dusz idzie na wieczne potępienie,
bo nie mają nikogo, kto by się za nie  ofiarował i modlił"  -  Matka Boża do Hiacynty
INTENCJE ARCHIWALNE 2021


31.07.2021


 • Bracia. Proszę o modlitwę za moją kuzynkę Ewę, wznowił jej się rak. I za Tomka, też chorego na raka, stan ciężki.
        Z Panem Bogiem, Leszek 12MPR RN


30.07.2021


 • Dla małej Łucji ta noc jest decydującą! Thalita kum! Tylko cud...! Rodzice proszą o gorliwą modlitwę. Jeśli możecie poślij intencję dalej....


29.07.2021


 • Bracia dowódcy, proszę przekażcie intencję do Plutonów: o łaskę zdrowia po zapaleniu płuc i udarze dla Bogusława (76 l.) z Głuchołaz.
        Z Bogiem Marek Dubiński 9MPR


28.07.2021


 • Dostaliśmy wiadomość ze Stanford. Dziś jestem najszczęśliwszą mamą na świecie… Zespół medyczny Profesora Hanleya podejmie się leczenia naszego Franka. Leczenie będzie niestety jednak bardziej skomplikowane niż myśleliśmy, ale możliwe. Trudne, ale z pomocą Pana Boga musi się udać. FRANIO MOŻE ŻYĆ! Synek będzie miał dwie operacje serca i jeszcze jedno cewnikowanie serduszka. Pierwsza operacja już niedługo.


26.07.2021


 • Proszę o modlitwę za Tolę,  dziewczynkę, która urodziła się w 34 tygodniu ciąży, o błogosławieństwo Boże, zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka.
        (od Janka z naszego plutonu) Z Bogiem Marek Dubiński, 9 MPR


23.07.2021


 • Bracia, proszę o modlitwę za znajomego mojej szwagierki i szwagra, Paweł ma ostrą białaczkę i przeszedł zakażenie krwi mieszka w UK, lekarze mówią, że jego życie to kwestia dni może tygodni, proszę Was o szturm modlitewny, Panie Ty się tym zajmij 🙏😔

22.07.2021


 • Bracia! Proszę o szturm do Nieba w intencji Natalki i Patrycji (chore na mukowiscydozę) o siły w walce o oddech.
        Julek 16 MPR.


20.07.2021


 • Bracia. Proszę o szturm do Nieba w intencji uzdrowienia mojego chrześniaka Tymka.

19.07.2021

 • Franio jest już po badaniach i cewnikowaniu serca. W jego trakcie doszło do powikłania, na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Byłam przy Franiu, jak tylko się obudził. Bóg nad nami czuwa… Najważniejsze jednak jeszcze przed nami. We wtorek zbierze się konsylium lekarskie, które zdecyduje, co dalej i czy widzą jakieś szanse. Dziękuję, że jesteście ze mną, z Franiem i z naszą rodziną… Proszę o modlitwę… Franio tak bardzo jej potrzebuje...


18.07.2021


 • Szczęść Boże Bracia. Bardzo proszę o Modlitwę za 4-letniego Tadzia, zmagającego się z nieoperacyjnym guzem mózgu. Za jego rodzinę, która będzie z Tadziem w tych trudnych chwilach.
        Proszę o rozesłanie tej intencji dalej. Bóg Zapłać, Jacek


17.07.2021


 • Szczęść Boże. Proszę o Modlitwę za Ks Janusza i bs Andrzeja. Bóg Zapłać.


16.07.2021


 • Pamiętacie Frania? - Nadwyżkę, ze zbiórki na utrzymanie naszej strony, przekazaliśmy na leczenie Frania. Franiu jest w USA i dziś tj. 16.07.2021 będzie operowany. Rodzice proszą o modlitwę i wsparcie. Dobry Jezu ty się Tym zajmij.
        Z Bogiem po męsku Dowódcy 12 i 16 MPR Wrocław


14.07.2021


 • Bracia! Proszę o modlitwę w intencji Hanki, w piątek ma poważną operację oka. (szpital w Brukseli)
        Z Panem Bogiem po męsku Julek 16MPR.

 • Szczęść Boże Bracia. Bardzo proszę o Modlitwę za 4-letniego Tadzia, zmagającego się z nieoperacyjnym guzem mózgu. Za jego rodzinę, która będzie z Tadziem w tych trudnych chwilach. Proszę Braci Dowódców Plutonów o rozesłanie intencji i Modlitewny szturm.
        Bóg Zapłać, Jacek


13.07.2021


 • Maryjo, proszę Cię nasza ukochana Mamo i Królowo, poproś Syna o nawrócenie, uzdrowienie i uświęcenie mojej siostry Anety, a zwłaszcza jej męża Antoniego, !Żyda!, który deklaruje się jako !niewierzący!. W Tobie ostatnia nadzieja. Ave Maria!


12.07.2021


 • Szczęść Boże Bracia. Proszę o Modlitwę za Natalię, która będzie miała operację (usunięcie guza i tarczycy) za jej rodzinę i cały zespół operujący.
        Bóg Zapłać, Jacek


10.07.2021


 • Wieczne odpoczywanie racz Łukaszowi dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Proszę również o objęcie modlitwą drugiego uczestnika wypadku, który tam ucierpiał.


09.07.2021


 • Pilnie potrzebna modlitwa. Nasz wnuczek Filip od wczoraj jest w szpitalu, lekarze nie wiedzą co mu jest, bardzo cierpi. Przekaż prośbę innym.
        Bóg zapłać. Edyta i Jarek.


04.07.2021


 • Sczęść Boże Bracia! Rozpoczynam pewien nowy projekt i czeka mnie wiele ważnych rozmów i decyzji. Proszę, pomódlcie się o światło Ducha Świętego dla mnie i dla osób z którymi będę rozmawiał i współpracował. Maryjo, prowadź!
        Z panem Bogiem, Leszek 12MPR RN

03.07.2021


 • Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Maryja zawsze Dziewica i Święty Józef - Jej Przeczysty Oblubieniec! Kochani! Chciałbym Was najserdeczniej i najpokorniej prosić o modlitwę ZA MOJEGO BRATANKA I SYNA CHRZESTNEGO - MIKOŁAJKA. Ma bardzo poważne zapalenie lewego płuca. Dziś stwierdzono płyn w opłucnej. Pani robiąca USG powiedziała: "Paskudne to zapalenie". Jeśli byłoby to możliwe, chciałbym bardzo gorąco prosić Was o podjęcie postu w intencji Mikołajka i przekazanie prośby o modlitwę i post dalej.
        Serdecznie pozdrawiam. :-) Z Panem Bogiem. Bartek


30.06.2021


 • Bracia czas na modlitwę dziękczynną. Nie wiem czy wiecie, ale Ojciec Marcin, za którego się modliliśmy (22 czerwca), wybudził się całkowicie i normalnie rozmawia - lekarze są w szoku. Ma niedowład prawej strony i długa rehabilitacja przed Nim, ale nie ma zagrożenia życia!


29.06.2021


 • Proszę o modlitwę za Jolantę i jej dzieci, która po śmierci męża nie może się pozbierać 🙏🏻


24.06.2021


 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z niepłodności małżeństwa Kamili i Łukasza. Maryjo proszę o siłę, wiarę i dar nowego życia dla Nich.
        Jacek 12MPR


23.06.2021


 • Kochani. Mam bardzo pilną prośbę modlitewną do Was... Błagam o modlitwę... Jeśli możecie - to też o przekazanie jej, gdzie się tylko da... O. Marcina znam osobiście - opiekował się on Wojownikami Maryi we Wrocławiu na samym początku powstawania naszej wspólnoty tutaj. Informacja od Brata z WM Wrocław: "Pokój, Bracia. Dzisiaj rozmawiałem z o. Maksymilianem, stan o. Marcina jest krytyczny (po pęknięciu tętniaka), jest na OIOM-ie, od 23 do 3 w nocy trwała operacja. Marcin wybudził się, ale miał sparaliżowaną lewą stronę i nie mówił, do tego wystąpił obrzęk mózgu i lekarze podjęli decyzję o wprowadzeniu go w śpiączkę na trzy dni. Jego stan nie rokuje nadziei na życie, a jeśli nawet, to lekarze mówią, że będzie "rośliną". Potrzebny jest zatem cud. Prosimy Was, módlcie się o cud całkowitego uzdrowienia, a przede wszystkim o wypełnienie Woli Bożej w jego życiu. Bóg jest Dobry i czyni cuda, potrzeba jednak naszej modlitwy, by "sprowadzić" je do naszego świata."
 • Proszę Was także o modlitwę za ludzi w intencjach Bogu znanych. Z całego serca - Bóg Wam zapłać! Z Panem Bogiem i Mamą Maryją, Andrzej Pasławski.

 • Dziś o 11 Łukasz ma wizytę u psychiatry, próbujemy pomóc zdiagnozować przyczynę, czemu on sobie tak nie radzi, skoro jest norma. Może być sugerowany od lat autyzm. Jeśli potwierdzi się, chłopak ma 2 lata jeszcze "dzieciństwa" szkoła, dowóz etc. On nie potrafi być dorosły. Proszę o modlitwę za sprawą, cokolwiek Bóg zdecyduje.
        Adam 16MPR


22.06.2021


 • APEL o 🙏MODLITEWNY SZTURM do NIEBA🙏 w intencji o. Marcina z Wrocławia: Autora książki POKAJANIE i przyjaciela o. Pelanowskiego. Jest w stanie krytycznym. Jest na OIOM-ie od godziny 23 do 3 w nocy trwała operacja. O. Marcin wybudził się, ale miał sparaliżowaną lewą stronę i nie mówił, do tego wystąpił obrzęk mózgu i lekarze podjęli decyzję o wprowadzeniu go w śpiączkę na trzy dni. Jego stan nie rokuje na życie, a jeśli nawet lekarze mówią, że będzie rośliną. Potrzebny jest cud....... 

20.06.2021


 • Szczęść Boże Bracia. Proszę o Modlitwę za Księdza Janusza. Szczególnie potrzebną na czas głoszenia rekolekcji. O Światło Ducha Świętego i Opiekę Najświętszej Marii Panny. Jezu Ufam Tobie.
        Bóg Zapłać za Modlitwę, Jacek


19.06.2021


 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie moich córeczek bliźniaczek.
        Magdalena.


12.06.2021


 • Proszę o Modlitwę  za Michała o uzdrowienie we wtorek operacja nowotwór jelita. Bóg zapłać.

 • PROSZĘ  O MODLITWĘ  ZA OJCA NIKOLA
        Intencje od Andrzeja Winiarz.


10.06.2021


 • Prośba o modlitwę o łaskę zdrowia dla Krzysztofa z Dziergowic, który w wypadku rowerowym złamał obojczyk (od Jana 9 MPR).
Z Bogiem Marek Dubiński


07.06.2021


 • Bracia, dziś mamy wspomnienie liturgiczne naszych patronów: błogosławionych Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego. Proszę przez ich wstawiennictwo o błogosławieństwo dla naszego dowódcy i każdego z nas modlących się w 16 MPR. O dalszy rozwój naszego plutonu. Modlitwą otaczamy również braci z 12 MPR.


06.06.2021


 • Bracia! Proszę o modlitwę w intencji Natalii chorej na mukowiscydozę, - leży po tlenem.
        Julek 16MPR.


01.06.2021


 • Szczęść Boże. Dziękuje za modlitwę i wsparcie, wczoraj Marek wyszedł ze szpitala, finalnie 2 zabieg nie był konieczny. Bóg zapłać :)
        Pozdrawiam Łukasz 16 MPR


28.05.2021


 • Szczęść Boże Bracia. Proszę o Modlitwę za Księdza Tomasza, który po szczepieniu w trakcie Eucharystii zasłabł i czuje się z każdym dniem słabiej.
        Bóg Zapłać za Modlitwę, Jacek


25.05.2021


 • Bracia, proszę o modlitwę za mojego 5l syna Miłosza. Tydzień biegunki, później tydzień wymiotów, a teraz w nocy gorączka. Zaczął przyjmować posiłki. Wyniki krwi w normie. Dziś kolejne wizyty u lekarzy. Błogosławieństwo Boże na Twój dzień. Dziękuję.

 • Szczęść Boże. Proszę o Modlitwę za zmarłego Zdzisława.
        Bóg Zapłać, Jacek


24.05.2021


 • Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za Marka (mężczyzna św. Józefa Wrocław). Obecnie przebywa na kardiologii, jutro ma drugi zabieg. Proszę również o modlitwę za osoby które się nim opiekują.

23.05.2021


 • Bracia proszę Was o modlitwę u Naszej Matki w mojej intencji o podjęcie ważnej dla mnie decyzji w tym tygodniu, z Bogiem Łukasz 16Mpr

 • Szczęść Boże. Proszę o Modlitwę za Bogusławę zmagającą się z chorobą nowotworową i jej męża Władysława.
        Bóg Zapłać, Jacek


22.05.2021


 • Proszę o modlitwę za moją córkę Natalkę, która ma covida, o łaskę nawrócenia i szybki powrót do zdrowia.
        Bóg zapłać. Daniel 12MPR.

21.05.2021


 • Proszę o modlitwę uzdrowienia pana Władka któremu puchną nogi, a grozi to amputacją jednej kończyny.
        Bóg zapłać. Wojtek i Andrzej


19.05.2021


 • Dostałem informację o śmierci ks. Stanisława Orzechowskiego. Módlmy się o niebieską nagrodę dla Niego.

18.05.2021


 • Panowie proszę o modlitwę w intencji pomyślnych wyników badań jakie odbędą się w czwartek. Jezu Ty się tym zajmij.

 • Proszę o modlitwę za  ś.p. Tomka, mojego kolegę z którym pracowałem ponad 20 lat i który ostatnie 5 tygodni spędził w szpitalu na covid. Panie przyjmij sługę tego do siebie🙏


17.05.2021


 • Basia moja w szpitalu, na dniach ma odbyć się planowana operacja. Prośba o modlitwę. Bóg zapłać 🙏

 • Dziś syna naszego 3 urodzinki także prośba o modlitwę za Maksia.

 • Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojej rozprawy w Sądzie Pracy w dniu 27.05. Zawierzam także opiece Bożej sędziów prowadzących tę rozprawę, o dary Ducha Świętego dla nich. Serdeczne Bóg zapłać Marta z Koszalina.
        Adam O. 16MPR


16.05.2021


 • Proszę o modlitwę za Wojtka, jest w szpitalu na Koszarowej z covidem.

 • Proszę o Modlitwę  za ks. Orzechowskiego stan ciężki.


15.05.2021


 • Maryjo otocz opieką naszego syna pomóż wyrwać go ze wszelkiego zniewolenia i poprowadź na drogę światłości. Duchu Święty oświeć Jego umysł i pomóż podejmować dobre decyzje. Boże Ojcze w imię Jezusa Chrystusa proszę o Jego nawrócenie.
        Adam 16MPR

 • Bracia Proszę o intencję zdrowia dla Wujka Stanisława w środę idzie do szpitala nie najlepiej się czuje. Bóg  Zapłać.

 • Proszę o światło Ducha Świętego dla koleżanki Asi, która podejmuje leczenie u lekarzy nie koniecznie z korzyścią dla jej ducha. Bioenergoterapia.


13.05.2021


 • Prośba o wspomnienie w modlitwie mojej sąsiadki Marii dziś był jej pogrzeb 🙏


10.05.2021


 • Proszę o modlitwę za panią Zofię, która wczoraj odebrała sobie życie + 🙏


08.05.2021


 • Proponuję dołączyć Frania do naszych intencji, niechaj Boże Anioły czuwają i opiekują się Franiem a Ciebie Dobry Boże prosimy o pobłogosławienie zbiórki na jego leczenie. Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.

07.05.2021


 • Zmarła moja sąsiadka na raka. Druga osoba z tej samej klatki odeszła z powodu raka w przeciągu kwartału. Prośba o zdrowaśkę w jej intencji. Bóg zapłać 🙏


06.05.2021


 • Szczęść Boże. Bracia, Proszę o Modlitwę w intencji Sylwii, nawrót Cowit-19.
        Z Panem Bogiem po męsku, Julek 16 MPR.


05.05.2021


 • Szczęść Boże. Proszę o Modlitwę za zmarłego Władysława. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
Bóg Zapłać, Jacek


04.05.2021


 • Dziś o 14 Łukasz ma badanie psychologiczne, które może mu pozwolić uczyć się jeszcze 2 lata. Módlcie się proszę :)

 • W naszej parafii zaczyna się czas przygotowań do Sakramentu Komunii św. Maryjo otocz swoją opieką wszystkie dzieci i ich rodziny pomóż im w żywym spotkaniu z Twoim Synem w Ciele Eucharystycznym. Wyproś potrzebne łaski dla wszystkich uczestniczących w tych przygotowaniach.


30.04.2021


 • PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI UZDROWIENIA MOJEJ SIOSTRY Teresy.
        Andrzej Winiarz


27.04.2021


 • Bracia dowódcy, przesyłam intencję szczegółową na koniec kwietnia i maj 2021. O uzdrowienie z koronawirusa dla Stanisława Wójcika, taty Witolda (żołnierza 9 MPR) i dla całej rodziny o zdrowie i  potrzebne łaski w tym trudnym czasie. Tato Witka przebywa obecnie w szpitalu na Oddziale covidowym.
        Z Bogiem Marek Dubiński 9 MPR

24.04.2021


 • Dziś był pogrzeb teścia mego brata. Prośba o zdrowaśkę w jego intencji 🙏


20.04.2021


 • Bardzo prosimy o szturm do nieba za naszego parafianina w Kiełczowie Pawła Sosnowskiego, który tak wiele pomaga w naszej parafii, o łaskę uzdrowienia. Właśnie nieprzytomnego zabrało Go pogotowie (covid). Jezu przyjdź z łaską uzdrowienia!


 • Szczęść Boże. Proszę o Modlitwę za Siostrę Weronikę, która zmaga się z chorobą. Bóg Zapłać.


19.04.2021


 • Moja wnuczka Jula ma 40st.goraczki. proszę o modlitwę.
        Bóg zapłać. Wojtek

 • Moi Drodzy! W piątek i sobotę w Oleśnicy mamy weekend ewangelizacyjny (kerygmatyczny). W tak dużym mieście nie ma wspólnoty Odnowy. Proszę Was w intencji uczestników i organizatorów tego wydarzenia, żeby powstało coś stałego i trwałego. Nie jest łatwo budować od zera... ale doświadczam Bożego prowadzenia i wielkich zmagań walki duchowej. Módlcie się w swoich wspólnotach za nas ;)
        Ks. Wojtek B. Adam 16MPR


17.04.2021


 • Szczęść Boże. Rozpaczliwie proszę o modlitwę za Weronikę, siostrę mojej przyjaciółki z DK, która w 34 tygodniu szóstej ciąży leży od 3 dni pod respiratorem w Grudziądzu z covidem. Stan się pogarsza, dusi się, temperatura narasta. W domu został mąż z pięciorgiem dzieci zamknięty, w izolacji. Proszę o szturm w intencji tej rodziny oraz przesłanie dalej.
        Bóg zapłać. Martyna Kędzia


16.04.2021


 • A ja z córeczką Olcią na Sorze Borowska, uderzyła nosem w ścianę, proszę o modlitwę.


13.04.2021


 • Mój kuzyn Robert umarł. Zdążył zarazić resztę domowników... ciocia leży w szpitalu w stanie krytycznym... proszę o modlitwę za śp. Roberta, Anielę i Marysię co w kwarantannie nawet na pogrzeb męża pójść nie może... Bądź Wola Twoja Panie 🙏🏻

12.04.2021


 • Zmiana intencji. Dostałem informację że teściu Brata za którego się modliliśmy zmarł dziś o 9 rano. Panie świeć nad jego duszą.


10.04.2021


 • Raz jeszcze prośba o modlitwę za pana Jurka męża pani Ireny o wypełnienie się woli Bożej, uzdrowienie, pokój serca. Stan ciężki.


09.04.2021


 • Proszę o modlitwę za teścia mojego brata. Ma coronavirusa, dodatkowo współistniejącą chorobę problem z mięśniami odpowiadającymi za oddychanie. W nocy na był reanimowany. Ponoć udało się przywrócić funkcje życiowe, ale nie reaguje na nic. Jezu ty się tym zajmij. Rodzina na kwarantannie brak odwiedzin martwią się, że odłączą go niebawem od urządzeń.

 • Bracia aktualizacja intencji od Bogusia: Szwagier został przewieziony do Kępna i wprowadzony w śpiączkę. Rokowania nie są dobre 😒

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Sylwia ma 36 lat i 14-to miesięczne dziecko.

08.04.2021


 • Bracia, dziś jednak nie wyjdę ze szpitala. Pojawiły się małe komplikacje. Proszę o modlitwę, wiadomo :) O wewnętrzny Pokój Ducha i oczywiście rychłe wyjście ze szpitala w zdrowiu. Dzięki!

 • Nasz wspólny znajomy (mój i Grzegorza z 16MPR) Boguś, poprosił o szturm modlitewny. "Mariusz potrzebna modlitwa. Mąż siostry Bożenki (Basi) leży w Rawiczu w ciężkim stanie. Pomódlcie się za Rysia proszę."

 • Panie Jezu, Zeniu gorączkuje i dostał antybiotyk. Zawierzam Go Tobie, Jezu Ty się Nim zajmij.


07.04.2021


 • Cześć. Panowie, westchnijcie proszę za dziadka mojej żony, Karola. Trafił do szpitala, jest w stanie agonalnym.

 • Właśnie się dowiedziałem że i mój ojciec został ukoronowany. Prośba o zdrowaśkę.

 • Dziś na mszy wieczornej była modlitwa za śp. Mamę biskupa Siemieniewskiego. Otoczmy modlitwą duszę zmarłej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...


05.04.2021


 • Bracia proszę o modlitwę w intencji Gienia mojej sąsiadki. Stan ciężki.
        Julek 16MPR


02.04.2021


 • Proszę o modlitwę o życie wieczne dla mojego Taty, umarł dzisiaj o 19:30.
        Jacek 12MPR

 • Proszę o modlitwę o zdrowie dla Basi.


01.04.2021


 • Drodzy bracia Proszę o modlitwę za pana Jurka męża pani Ireny, który po ciężkiej chorobie walczy o życie.

 • Szczęść Boże. Proszę o Modlitwę za Bogumiłę zmagającą się z chorobą nowotworową i jej męża Władysława. Za dalszą diagnostykę i leczenie.
        Bóg Zapłać, Jacek31.03.2021


 • Otoczmy Dorotkę modlitwą, ma trud związany z doświadczeniem choroby. Maryjo wypraszaj potrzebne łaski. Jezu ufamy Tobie.


 • Dziś śp. Ojca Andrzeja urodziny, zjednoczmy się o 15 godz. odmawiając Koronkę w Jego intencji. Proszę też o modlitwę za doktora Jędrzeja (śp. o. ANDRZEJ był jego pacjentem) ortopedę, który został przeniesiony na nowy 3 oddział covidowy na pierwszą linie frontu oraz za jego brata który jest w ciężkim stanie po zarażeniu covidem. 🙏


30.03.2021


 • Prośmy o wsparcie całego nieba dla Eli, której mąż jest w szpitalu na oiomie z powodu covida. Maryjo Królowo Chorych miej ich w swojej opiece. Panie Jezu Ty się tym zajmij... Jezu ufam Tobie.


29.03.2021


 • Proszę o modlitwę za mojego kolegę z pracy Arkadiusza. Walczy z Covidem.
        Intencja od Mariusza lidera MsJ

 • Tadeusz dziś trafił do szpitala sprawy covidowe otoczmy go i jego bliskich modlitwą prosząc o łaskę zdrowia pokój serca i ufność w Bożą opaczność. Jezu Ufam Tobie.

 • Szczęść Boże Bracia w Chrystusie Panu. Proszę o Modlitewne wsparcie mojej żony, która jutro będzie operowana. Proszę także o Modlitwę za cały zespół operujący. Bóg Zapłać.
        Jacek28.03.2021


 • Proszę o modlitwę za moją mamę Bogumiłę do dziś przebywała w szpitalu rehabilitacyjnym i dziś test wykazał że jest zakażona koronawirusem. Ojciec jedzie po mamę gdyż nie ma miejsc żeby mogła być w szpitalu.


27.03.2021


 • Bracia proszę o modlitwę za moją teściową Halinę, ciężko przechodzi covid, jest w szpitalu. Bardzo proszę o łaskę zdrowia dla niej.
        Paweł 16 MPR

26.03.2021


 • Dariusz za którego się modliliśmy właśnie odszedł. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać!
        Informacja od Andrzeja z 12MPR

 • Proszę o modlitwę w intencji Sióstr Karmelitanek ze Spręcowa - cała wspólnota walczy z Covid.

24.03.2021


 • Panowie, bracia. Dziś środa modlimy się w intencjach rodzin. Proszę za Waszym wstawiennictwem o modlitwę dziękczynną za przebieg choroby covidowej, która dopadła całą moją rodzinę: żonka, synowie 14l i 6l. Zaistniały osłabienie, bóle, gorączki, jednak dzięki Panu oddychamy normalnie. Jeśli taka wola Boża to proszę o zakończenie leczenia bez powikłań. Panie oddajemy się w Twoje ręce, prowadź nas. Jezu ufamy Tobie. Jezu kochamy Ciebie. 
Z Panem Bogiem po męsku – Grzegorz 16 MPR


 • Bracia proszę o modlitwę za O. Idziego. Odszedł do Pana.

 • Bracia proszę o modlitwę w intencji O. Idziego. Stan ciężki po operacji.🙏
        Intencja od Julka


23.03.2021


 • Cześć, proszę o modlitwę za moją rodzinę - o szybki powrót do zdrowia i łagodne przejście choroby.


22.03.2021


 • Bracia proszę Was gorąco o modlitwę za mojego szwagra Radka 44l, bardzo ciężko przechodzi covid, jest coraz gorzej... Niech Matka Boża okryje go płaszczem swojej opieki!


21.03.2021


 • Intencja za św. Pamięci Stefana. Boże dopuść Go do oglądania Twojej światłości i pozwól Mu zamieszkać z Tobą w Raju.
        Intencja od Konrada 12MPR


 • Szczęść Boże, Bracia proszę o Modlitwę za Marcina, za jego nawrócenie i spowiedź generalną za wyjście z nałogów i nowe życie w Bogu Ojcu.
        Bóg Zapłać, Jacek


20.03.2021


 • Przesyłam prośbę Księdza Biskupa Ordynariusza Romana o szturm modlitewny do Nieba w związku z trudną sytuacją u Sióstr Klarysek w Kętach. Jedna zmarła, cztery w szpitalu, dwie chodzą, reszta leży chore na covid. Prośmy o Boże Miłosierdzie nad nimi. Jezu, Ty się tym zajmij!

19.03.2021


 • Proszę o zmianę intencji w związku ze śmiercią Pani Marii: modlitwa o życie wieczne dla Marii Kwaśniak (65 lat) z Głuchołaz.
        Z Bogiem Marek Dubiński 9 MPR


17.03.2021


 • Basia 27l. po wielu komplikacjach szczęśliwie urodziła dzieciątko. Teraz jest pod tlenem. Płuca zajęte. Lekarze każą się modlić. Kochani  podawajcie dalej. Zróbmy szturm do Nieba... Dziecko nie widziało Mamusi. Jest nieprzytomna. Wyprośmy cud uzdrowienia dla Basi.
        Intencja od Rafała z MsJ

 • Proszę o modlitwę za moją śp. sąsiadkę dziś pogrzeb jej. O dar nieba.


15.03.2021


 • Bracia, proszę o modlitwę w intencji cudownego uzdrowienia dla Pani Marii z Głuchołaz chorej na nowotwór. Niestety ma jeszcze covid (intencja od Jana z 9 MPR)
Z Bogiem Marek Dubiński


14.03.2021


 • Bracia dowódcy, Proszę o modlitwę za mojego brata, a zarazem żołnierza z plutonu Alberta Szewczyka, który po koronawirusie dostał mocną arytmię serca. O łaskę całkowitego wyleczenia z tej choroby i jej powikłań. Z góry dziękuję i wielkie Bóg zapłać.
Pozdrawiam Z Panem Bogiem Rafał Szewczyk 03 MPR Aleksandrów Ł.


 • Proszę o modlitwę za Dawida, jego żonę i dziecko. Badania wykazały, że urodzi się z zespołem Downa.
Marek


13.03.2021


 • Bracia. Proszę o modlitwę w intencji Janiny chorej na serce - stan ciężki.
Julek 16 MPR


12.03.2021


 • O jak najszybsze nadejście Nowej Ziemi i Nowego Nieba. Ave Maria!


11.03.2021


 • Proszę w dalszym ciągu o modlitwę za mojego Tatę. Ma zniszczone już 50% płuc przez Covida i bardzo złe wyniki.
Jacek 12MPR


10.03.2021


 • Bracia dowódcy, proszę o przekazanie intencji (od Jana Majchrzaka, 9MPR): o łaskę zdrowia dla Antoniego z Głuchołaz.
Z Bogiem, Marek Dubiński, 9MPR


09.03.2021


 • Proszę o modlitwę za moją kuzynkę Ilonę. Jest po porodzie, były problemy, maluch zdrowy ale ona leży na oiomie, jest w ciężkim stanie.
Wielkie Bóg zapłać. Witold 9 MPR


 • Kochani, mam gorącą prośbę o modlitwę w intencji Dariusza, teścia mojego kuzyna, który zmaga się z nowotworem jelita grubego. Prośba o uzdrowienie, jeśli taka wola Boża i o umocnienie w nadziei dla całej rodziny.
Andrzej 12 MPR.


 • O ducha prawdziwej pokuty dla nas wszystkich w czasie Wielkiego Postu.
Andrzej, 12 MPR


 • Bracia, miałem dzisiaj telefonicznie złożoną intencję za Agnieszkę o uzdrowienie z choroby nowotworowej za wstawiennictwem śp. Andrzeja Smółki.
Z Panem Bogiem. Mariusz.R 


08.03.2021


 • Proszę o modlitwę w intencji Roberta, który z powodu COVID-19 w ciężkim stanie jest w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej.

 • Bracia dowódcy, proszę o kontynuowanie intencji z lutego o powrót do zdrowia i wyleczenie z koronawirusa dla ks. Cezarego Butkiewicza z Rawicza.
Z Bogiem, Marek Dubiński
 • W intencji Kasi, która z powodu problemów zdrowotnych dziś idzie do szpitala. Maryjo zatroszcz się o nią i otocz opieką wszystkich chorych i cierpiących.
Adam 16MPR


 • O Boży pokój na czas spotkania i wyjaśnień z wychowawcami naszego podopiecznego. Maryjo otaczaj swoją opieką.
Adam 16MPR


07.03.2021


 • Bracia, proszę o modlitwę w intencji O. Idziego, jutro będzie miał kolejny zabieg.
Julek 16Mpr.
 • Proszę o modlitwę za mojego Tatę, który jest w szpitalu Covidowym i dzisiaj w nocy zaczął mieć większe kłopoty z oddychaniem.
Jacek 12MPR


06.03.2021


 • Szczęść Boże Bracia. Proszę o Modlitwę za duszę zmarłego wczoraj Henryka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
        Julek 16MPR


04.03.2021


 • Szczęść Boże Bracia. Proszę o Modlitwę za duszę zmarłej dzisiaj Alicji. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie. Bóg Zapłać


 • Bracia dowódcy, proszę o przesłanie intencji do swoich Plutonów: intencja nr 2: za Joannę i Janusza, o wytrwałość i siłę dla nich przy adopcji dziecka, a także opiekę Bożą dla wszystkich porzuconych dzieci przez swoim rodziców. (intencja od Janusza Orła z 9 MPR)


 • intencja nr 3: o zdrowie i uzdrowienie dla Justyny z Głuchołaz (intencja od Jana z 9 MPR)
Z Bogiem, Marek Dubiński 9 MPR


 • O Boże prowadzenie na czas spotkania z prawnikiem o przyszłość naszych podopiecznych. Maryjo otocz nas swoją opieką.
Adam 16MPR


02.03.2021


 • Bracia dowódcy, proszę przesłać intencje do Plutonów na marzec 2021: intencja nr 1: za małżeństwo Moniki i Adama o błogosławieństwo, potrzebne łaski i otwarcie na działanie Ducha świętego oraz dar rodzicielstwa (intencja od Janka z naszego Plutonu).
Z Bogiem, Marek Dubiński 9 MPR


01.03.2021


 • Szczęść Boże Bracia. Proszę o Modlitwę za Hannę. Powrót do zdrowia, dalszą diagnostykę i wszelkie łaski.
Bóg Zapłać, Jacek


28.02.2021


 • Bracia! Proszę o modlitwę w intencji Tadeusza, leży pod respiratorem.
Julek 16 MPR


26.02.2021


 • Proszę o modlitwę, aby Jezus objawił prawdę i aby ze złych  doświadczeń, które dotknęły dzieci: Leona i Filipa Bóg wyprowadził same dobro dla nich, ich bliskich i dla tych, którzy są o nich zatroskani.
        Adam 16MPR


25.02.2021


 • Mirek potrzebuje naszej modlitwy,  prośmy o potrzebne łaski opiekę Maryi i umocnienie dla najbliższych w tym trudnym doświadczeniu. Jezu ufamy Tobie.
        Adam 16MPR


24.02.2021


 • Kochani westchnijcie proszę do Jezusa za Leośkiem na czas badania EEG, a Maryja niech go przytula do Swojego Serca.
Adam 16MPR


22.02.2021


 • Bracia proszę o szturm do nieba w intencji 3-letniej Justynki, która wpadła do wrzątku i w stanie krytycznym leży w szpitalu i walczy o życie.


20.02.2021


 • Bracia niedobrze się dzieje w małżeństwie Dawida i Justyny, mają 4 dzieci, które widzą niewłaściwą postawę ojca. Trudne dzieciństwo, brak Dobrego przykładu i miłości. Prosimy o to aby Bóg wejrzał na nich swym miłosiernym i pełnym miłości sercem i oczyścił serce i dusze. Aby zło nie miało nad nim władzy.
        Bóg zapłać Mateusz


17.02.2021


 • Bracia proszę o modlitwę za duszę zmarłego męża Barbary, oraz o pocieszenie dla niej.

 • Zdzisław i Kazimierz borykają się z chorobą nowotworową. Panie Ty wszystko możesz. Jeśli chcesz uzdrów ich, ale niech wypełnia się Twoja wola. Maryjo Królowo chorych módl się za nami.
Adam 16MPR


15.02.2021


 • Właśnie się dowiedziałem, że mój tato został w nocy podłączony do respiratora. Proszę o szturm modlitewny za mojego tatę, ale też mamę, która bardzo to przeżywa. I dla mnie o siły, żeby to wszystko przetrwać.
        Grzegorz Oborniki

 • Bracia. Proszę o modlitwę o pokój duszy dla śp. Jadwigi.
        Z Panem Bogiem Mariusz

12.02.2021 


 • W intencji Elżbiety, dręczonej natręctwami złego.

 • Bracia dowódcy, proszę o modlitwę o powrót zdrowie i uzdrowienie z koronawirusa dla ks. Cezarego Butkiewicza z Rawicza. Jest w szpitalu.
        Z Bogiem, Marek 9 MPR

 • Proszę o modlitwę o młode małżeństwo znajomych (z dwójką dzieci) poważnie zagrożone rozwodem.
        Jacek 12MPR

11.02.2021

 • Proszę o modlitwę w intencji Hani. Dziś z rana 11 lutego będzie przechodziła zabieg operacyjny w CZD w Warszawie.
        Tomek

 • Zabieg embolizacji śledzony, który przeszła Hania zakończył się bardzo dobrze. Została wybudzona z narkozy. Teraz jest obserwowana, czy nie wystąpią jakieś skutki uboczne.
        Dziękuję za modlitwę i wsparcie - Tomek.

 • Dziś światowy dzień chorych. Wspomnienie NMP z Lourdes. Mateczko wstawiaj się za chorymi.


10.02.2021

 • Bracia, tydzień temu prosiłem Was o wsparcie modlitewne w intencji Weroniki, po wielu badaniach wszystko wskazuje na cukrzycę typu 1, proszę o dalszą modlitwę w intencji Weroniki i jej rodziny.


09.02.2021


 • Szczęść Boże Bracia. Proszę o Modlitwę w intencji zmarłej Małgorzaty. Bóg Zapłać.

 • Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca Marzeny i jej powrotu do rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki, uporządkowania spraw w życiu i pracy. Bóg Zapłać.

 • Bracia w Chrystusie Panu. Proszę o Modlitwę w intencji mojej Żony Katarzyny za dalszą diagnostykę.

 • Proszę o Modlitwę za Grażynę, zmagającą się z zaawansowaną chorobą nowotworową. Bóg Zapłać.


07.02.2021

 • Bardzo proszę o modlitwę za Maję i jej mamę, które przebywają teraz na oddziale rehabilitacji dziecięcej po operacji kardiochirurgicznej powikłanej nagłym zatrzymaniem krążenia i ciężkim uszkodzeniem mózgu. Maja nieustannie płacze, ma porażenie czterokończynowe i dużą spastykę, nie reaguje na mamę ani inne osoby... mama jest załamana i u kresu sił, a my - lekarze bezradni.

 • Dziś w nocy Bóg po raz kolejny obdarzył mnie darem bycia dziadkiem. Proszę o modlitwę, opiekę naszej kochanej Mamusi Świętej Maryi nad moją córeczką jej mężem i nowo narodzonym Leonem.


04.02.2021

 • Bracia, proszę o modlitwę w intencji mojej 8 letniej siostrzenicy Weroniki ma złe wyniki i od dzisiaj jest w szpitalu.
        Z Panem Bogiem MariuszR - 12MPR

 • Bracia! Proszę o modlitwę w intencji Zbyszka. Diagnoza: rak płuc z przerzutami.
        Z Bogiem po męsku Julek 16MPR.

 • Bracia! Proszę o modlitwę w intencji Eli - złamana ręka z przemieszczeniem, jest po operacji. 
        Z Panem Bogiem po męsku Julek 16 MPR.


01.02.2021


 • Szczęść Boże. Proszę o Modlitewne wsparcie w intencji dalszej diagnostyki mojej żony Katarzyny. Bóg Zapłać.

 • W intencji Józefy która ma tętniaka i musi być operowana. Maryjo otocz Ją swoją opieką a Ty Panie Jezu poprowadź ręce lekarza aby wszystko było w porządku... i zgodne z wolą Bożą.
        Adam 16MPR


31.01.2021


 • Proszę o modlitwę za Stasia, jego rodzinę oraz lekarzy i personel medyczny, który się nim opiekuje. Chłopiec jutro ma operację serca.


29.01.2021


 • Czołem Bracia, proszę o modlitwę w intencji córeczki mojego kolegi, która jest w trakcie diagnostyki neurologicznej. Wyniki niestety są obecnie pesymistyczne.
        Dziękuję, z Panem Bogiem, Łukasz.

 • Proszę o modlitwę za Anię z Ostrzeszowa w intencji Bogu wiadomej.

 • Dziś moja żonka ma urodziny. Prośba o zdrowaśkę w jej intencji. Bóg zapłać.


 28.01.2021


 • Bracia, proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i odnowienia przysięgi małżeńskiej Eweliny i Rafała, o Bożą opiekę, potrzebne łaski dla ich syna Adama, doświadczenia Pana Jezusa w ich codzienności. 
        Bóg zapłać, Daniel 12MPR


18.01.2021


 • Stan mojego ks. Proboszcza jest określany jako krytyczny. Proszę o modlitwę.
        Informacja od Grzegorza z MsJ Oborniki


17.01.2021


 • W piątek moja żona straciła węch i smak a dziś od samego rana boli ją bardzo głowa, prosimy o modlitwę.

 • Proszę o modlitwę za Agatę, panią katechetkę z przedszkola, która w stanie ciężkim walczy w szpitalu z covidem.


16.01.2021


 • Bardzo proszę o szturm modlitewny za Janka, mojego przyjaciela z Konina, który leży w stanie ciężkim na OIOM-ie z powodu covida. Niech dobry Bóg pomoże mu szybko wrócić do zdrowia. Dziękuję.


15.01.2021


 • Księdza Jerzego z Bagna zabrało pogotowie... Pilnie potrzebna modlitwa🙏♥️
        Wiadomość od Reni.


13.01.2021


 • Módlmy się o niebieską nagrodę dla "Harnasia", biskupa Adama Dyczkowskiego.


11.01.2021


 • Bracia dowódcy proszę o przekazanie swoim plutonom intencji: Proszę o modlitwę za Alinę (44), która  ma nawrót nowotworu. Nie kwalifikuje się do leczenia ze względu na zbyt daleko posunięte stadium. Ma męża i pięcioro dzieci. W intencji cudownego uzdrowienia.

 • W dalszym ciągu za mojego syna Dawida (lat 20), syna Marka Trzemeckiego (9MPR). O prawidłową diagnozę i wyleczenie. 

 • Za Enrique (szwagra Marka Trzemeckiego - 9MPR). Enrique ma problemy z przełykaniem. Przyjmuje tylko produkty w postaci płynnej. Za właściwą diagnozę i uzdrowienie. 

 • Za Radosława i Bogusława o uzdrowienie z alkoholizmu i łaskę nawrócenia.

 • Za Damiana (37 lat) z Ostrowa o uzdrowienie z alkoholizmu i łaskę nawrócenia.

 • Za duszę śp. Jolanty Szymańskiego (62 lata) z okolic Warszawy i potrzebną siłę dla rodziny pogrążonej w żałobie.
        Z Bogiem, Marek Dubiński (9 MPR)


10.01.2021


 • Szczęść Boże. Proszę o Modlitwę w intencji przemiany serca Marzeny i jej powrotu do rodziny. 
        Bóg Zapłać Bracia, Jacek

 • Proszę o modlitwę w intencji Szymona chorego na białaczkę syna mojego kolegi. Wszechmogący Boże proszę o uzdrowienie Szymona i siłę do walki dla całej Jego rodziny. 
        Konrad 12MPR


09.01.2021


 • Proszę o modlitwę za moją żonę Madzię, córki Natalię i Alicję, syna Adama, o uzdrowienie duszy i ciała, potrzebne łaski w codzienności oraz bliską obecność Maryi, Bóg zapłać. 
        Daniel 12MPR.

 • Zdając się na Opatrzność Bożą i wstawiennictwo Maryi zawsze Dziewicy, proszę o modlitwę w intencji dowódcy 16 MPR Mariusza i pozostałych żołnierzy, abyśmy wytrwale i bez wahania wypełniali wolę Bożą, pomimo przeszkód i trudności. Amen!
        Dariusz 16MPR


 • W intencji męża i ojca trójki dzieci, który bardzo się pogubił i nie potrafi żyć w prawdzie. Jest uczynny i pomocny względem innych a wśród swoich bliskich jest bardzo trudny w relacjach. Panie Jezu Ty się tym zajmij... Maryjo otocz swoją opieką i poprowadź Go na drogę prawdy i miłości...
(prosi córka ...) Adam 16MPR


08.01.2021


 • Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca Leszka i jego powrotu.


07.01.2021


 • Szczęść Boże. Bracia, Proszę o Modlitwę za Krzysztofa, leży pod respiratorem, stan bardzo ciężki. (prosi Ewa). 
Z Panem Bogiem po męsku, Julek 16 MPR.


 • Nasz Krzyś walczy pod respiratorem. Stan b. ciężki. Jest na intensywnej terapii. Całkowicie za niego oddycha respirator. Proszę o modlitwę. 
Dziękuję. Magda"


 • Jezu przez wzgląd na Twoją miłość do Twojej Matki proszę Cię o cud uzdrowienia Krzysztofa.


03.01.2021


 • Proszę o modlitwę za Jarka, o potrzebne łaski Trójcy Przenajświętszej i codzienną opiekę Maryi, dziękuję, Bóg zapłać. 
Daniel 12 MPR.
 • Bracia. Proszę o modlitwę za Olę. Urodziła się wczoraj, ale od razu została przetransportowana na OIOM. Ma wrodzoną wadę ortopedyczną oraz jakieś komplikacje poporodowe. Jej życie teraz tylko w rękach Stwórcy.
Z Bogiem Ignacy


 • Proszę o modlitwę za Kamilę o upragnione potomstwo.
Jacek 12MPR


 • Stan ks. Jacka, proboszcza mojej parafii się jeszcze pogorszył. Proszę o modlitwę, również o wstawiennictwo Matki Bożej, św. Józefa, św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego. Bóg zapłać bracia.
Grzegorz MsJ Oborniki


01.01.2021


 • Cześć, chciałbym Wam podziękować za modlitwę za mojego tatę - wczoraj (jeszcze w starym roku) wrócił ze szpitala do domu :) Moja mama zrobiła wymaz i dziś odebrała wyniki - test wyszedł negatywny, tak że dobrze się zakończył stary i rozpoczął nowy rok ;)
Pozdrawiam z Bogiem!
Wróć do spisu treści